Başarı rastlantıların sonucu değil ciddi ve bilinçli çalışmaların ürünüdür.Biz 40 yıllık birikimimizle kaliteyi yaşatıyoruz...
Başaran Motor 'un temelleri, motor rektifiye işi ile 1971 yılında Konya da yönetim kurulu başkanımız Salih Öztaş tarafından atılmıştır. Mevcut motor yenileme işi ile beraber, değişen dünya düzenine paralel olarak firmamız Başaran Motor, bünyesine bağlı firma ve markalarla otomotiv yedek parça imalatı ve ticaretini yapmaktadır. Otomotiv de her alanda en iyi hizmeti ve sektörüne katkı payı sağlamayı hedefleyen Başaran Motor, bu sektörde söz sahibi olabilmenin en iyi yolun istikrarlı ve disiplinli çalışmaktan geçtiğinin bilincindedir.
1971 – 2011… Kırkıncı yılımızda, kırkıncı yılımıza yakışır web sitemiz... Çağımızın olmazsa olmaz iletişim araçlarından internet teknolojisi, Başaran Motor tarafından en etkin biçimde kullanılması hedeflenmektedir. Gerek e-BMY, e-BGS gibi görsel bilgi edinme, gerek online sipariş sistemleriyle bizleri kırk yıldır yalnız bırakmayan dostlarımıza ve müşterilerimize en güzel hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Konya Reklam Ajansı Medyavuz